İşitme Cihazı Sanal Mağaza

Sanal Mağaza
İşitme Cihazı Aksesuar ve Yedek Parçaları Burada

Bayii Girişi

UPS ile Ücretsiz Kargo
Hakkımızda

14 yillik sektör deneyimimizle, 2001 yilindan itibaren Betaton Isitme Cihazlari Merkezi olarak Findikzade'de hizmet veriyoruz.

Teknik servis olarak Istanbul ve Türkiye genelinde birçok firma teknik servis hizmetini bizimle çözüyorlar.

Isitme cihazi sektöründe yaptigi isi sadece bir mal satmak gibi gören, insana sadece müsteri gözüyle bakan ve cihaz seçimin insan sagligindaki öneminden bihaber firmalarin varligi su götürmez bir gerçektir.

Isimiz cihaz satisi yapmaktan ibaret degil. Bizi piyasadaki pek çok firmadan ayiran farkimiz teknik servisteki gücümüz ve deneyimimizdir. Satisi yapilan cihazin arkasinda durabilmek, bir sorun yasandiginda acil ve sorunsuz çözmek bizim temel prensibimizdir.

Betaton Isitme Cihazlari Merkezi olarak, isitme kayiplarinin düzeltilmesi ve giderilmesi için dizayn edilmis isitme cihazlarini tedarik eden ve uygulamasini saglayabilecek düzeyde tecrübeli kadromuzla isimizin satistan ibaret olmadigini, saglik boyutunun çok daha önemli oldugunun bilincindeyiz .

Her isitme cihazinin, her kulagin özellikleri farklidir. Kapimizdan içeri giren sizler için, isitme kaybinin olup olmamasindan dogru cihazin ne oldugunu tespit edip, sorunsuz kullanacagiz ürünler öneriyoruz.